تاريخ : جمعه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۱ | 8:33 | نویسنده : Tunnel Engineer
 

سایت جامع دانلود کتاب های مهندسی

در این پست یک سایت که به زبان روسی است ولی کتاب های زیادی به زبان انگلیسی در این سایت قابل دانلود است معرفی میگردد. استفاده از کتاب هایی که در این وبسایت قرار داده شده است رایگان است، فقط کافیست شما در این سایت عضو شوید. برای استفاده بهتر از این وبسایت بهتر است از نرم افزار Chrome استفاده کنید زیرا به راحتی قادر به ترجمه زبان روسی به انگلیسی یا فارسی شوید. توجه کنید تعداد کتاب هایی که توسط هر عضو قابل دانلود است محدود است. برای عضو شدن نیاز به یک ایمیل دارید که پس از وارد کردن ایمیل به شما یک لینک فعال سازی فرستاده می شود همراه با یک نام شناسایی و کلمه عبور. جستجو در این سایت بسیار اسان و راحت است و تقریبا تمامی کتاب های مهم و مورد نیاز دانشجویان را در تمامی رشته های مختلف پوشش میدهد. کتاب های این سایت در دو فرمت بیشتر ارائه شده اند. فرمت PDFکه قابل اجرا با Adobe Reader  خواهد بود و دیگر فرمت DJVU است. برای مطالعه کتابها با فرمت djvu نیاز به نرم افزار مورد نیاز ان دارید که لینک ان برای دانلود در این پست ارائه شده است.

برای وارد شدن به سایت به آدرس www.twirpx.com مراجعه کنید.

همچنین یک فایل pdf که نحوه عضو شدن و جستجو در سایت twirpx را شرح داده است را برای دوستان عزیز قرار داده ام.

دانلود فایل راهنما: فایل راهنمای twirpx - کلیک کنید

دانلود نرم افزار برای اجرای فایل های djvu (سایت p30download): کلیک کنیدتاريخ : پنجشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۰ | 5:13 | نویسنده : Tunnel Engineer
 

دانلود مستند تونل مانش

 

تونل ۵۲ کیلومتری کانال مانش که بندر ادوکاله فرانسه را به شهرک فولکستون انگلستان  متصل می‌کند از زیر دریا و در کف آن کشیده شده‌است. مخارج آن که بزرگترین پروژه ساختمانی اروپا است، ۶ میلیارد پوند (متجاوز از ۱۰ میلیارد دلار) برآورد شده‌است، این تونل در ۴۰ متری زیر دریا ساخته شده و دارای ۲ خط (رفت و برگشت) برای قطارهای حمل اتومبیل و مسافر است. قطر هر کانال ۲/۷ متر و دارای لوله های تهویه هوا و نجات مصدومین احتمالی است، عبور قطارها از تونل ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و با این پروژه زمان مسافرت از پاریس به لندن و بالعکس از طریق زمینی ۳ ساعت کاهش خواهد یافت.

مستند را میتوانید از لینک مستقیم زیر دانلود کنید، یا به وبلاگ تخصصی مهندسی ژئوتکنیک مراجعه کنید.

دانلود : لینک مستقیم

پسورد فایل : www.alborzdownload.comتاريخ : چهارشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۰ | 5:6 | نویسنده : Tunnel Engineer

 

             فیلم آموزشی معرفی دستگاه TBM تهیه شده توسط شرکت HERRENKENECHT

در فیلم آموزشی زیر که توسط شرکت HERRENKENECHT تهیه شده است، یکی از انواع دستگاه های TBM ساخت همین شرکت معرفی می گردد. دوستان عزیزی که به تازگی درس تونلسازی مکانیزه و یا درس حفاری چاه و تونل را گذرانده اند، حتما این فایل را دانلود کنند.

لطفا با نظرات خود در مورد مطالب و یا فیلم های آموزشی در بالا بردن سطح کیفی وبلاگ ما را یاری کنید.

 فیلم آموزشی معرفی دستگاه TBM را میتوانید از لینک زیر دانلود کنید :

   HERRENKENECHT instructive Video Clip                                                                  

                                                                       • دانلود فیلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ